Lomový kámen

Nabízíme malé kamínky frakce 0 – 8 mm i větší lomové kameny. Na skladě máme dostatečné zásoby lomových kamenů, takže jsme schopni vyřizovat i velké objednávky. Pokud potřebujete lomový kámen co nejrychleji, objednávejte u nás. Lomové kameny jsou totiž připraveny k okamžitému odběru a pro nejrychlejší přepravu můžete využít naši autodopravu, která doveze lomové kameny až na místo ve vámi určený čas.

Lomový kámen 0-8 mm

Cena : 427 Kč/tuna
Cena s DPH:517 Kč/tuna

Lomový kámen 4-8 mm

Cena : 690 Kč/tuna
Cena s DPH:835  Kč/tuna

Lomový kámen 8-16 mm

Cena : 682 Kč/tuna
Cena s DPH: 825 Kč/tuna

Lomový kámen 11-22 mm

Cena :682  Kč/tuna
Cena s DPH:  825Kč/tuna

Lomový kámen 16-32 mm

Cena : 626 Kč/tuna
Cena s DPH: 757 Kč/tuna

Lomový kámen 32-63 mm

Cena : 626 Kč/tuna
Cena s DPH:757  Kč/tuna

K dopravě sypkého stavebního materiálu a kamene, můžete využít služeb naší autodopravy,
která Vám veškerý materiál přiveze až na místo určení.

Dovoz v lokalitách Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Bohumín, Český Těšín, Karviná a okolí.

Pokud máte vlastní dopravu, můžete navštívit náš prodejní sklad v Šenově u Ostravy.

Firma Lumír Cielecky nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej lomového kamene a veškerých sypkých stavebních materiálů za nízké ceny.

V naší nabídce naleznete kvalitní lomový kámen s různou zrnitostí za velice výhodné ceny. Nechcete-li utrácet za lomový kámen zbytečně moc peněz, nakupujte zde. Náš lomový kámen patří mezi nejlevnější v Česku.

Lomový kámen vyniká svojí pevností a patří mezi tradiční stavební materiál. Dnes už se ovšem lomový kámen tolik nepoužívá na stavbu domů, ale především na různé dekorace zahrad. Populární jsou ploty z lomového kamene nebo zahradní jezírka.

Veškerý lomový kámen máme na skladě ve velkém množství, takže jsme schopni zajistit i velké objednávky. Lomový kámen je připraven k okamžitému odběru, takže není problém zařídit i urgentní objednávky. Můžete využít služeb naší autodopravy, která doveze kameny či drtě na místo.