Ocelárenská struska

Ocelárenská struska vyniká svojí pevností, stabilitou díky své struktuře a složení. Časem ztvrdne -(speče se) a tím je zaručena velmi dobrá stabilita. -> Nevytváří se koleje!
Tato struska má specifickou vlastnost, na rozdíl od vysokopecní strusky a lomeného kamene, po zahutnění propouští vodu. Díky této vlastnosti případné kaluže na zámkové dlažbě >podstatně rychleji mizí
Ocelárenská struska nenasákavá vodu a tudíž se s ní dá > PRACOVAT, HUTNIT ZA DEŠTĚ<. Což se v našich podmínkách určitě hodí. Využití: Především jako finální vrstva pod zámkovou dlažbu “velice oblíbená pokladačí“

Vysokopecní struska

Vysokopecní struska slouží jako základní vrstva pro cesty, chodníky, terasy, základové desky a obsypy domů.
Obecně lze říct, že čím větší kámen, tím lepší únosnost „stabilita“, ale tím také horší zpracovatelnost, především, když se jedná o manuální práci. Obecně lze říci, že struska 16-32 dostačuje pro plochy pro osobní automobily, chodníčky, terasy.
Vysokopecní struska má ostré hrany a póry, které přispívají k dobrému zaklínění a tudíž k dobrému zahutnění. Vysokopecní struskou 8-16, lze velice přesně jednoduše a rychle srovnávat před finálním závěrem.

Struska jemná

Frakce: 0 – 8 mm

Cena : 445 Kč/tuna
Cena s DPH: 538 Kč/tuna

Frakce: 8 – 16 mm

Cena : 445 Kč/tuna
Cena s DPH: 538 Kč/tuna

Frakce: 16 – 32 mm

Cena : 450 Kč/tuna
Cena s DPH: 545 Kč/tuna

Frakce: 32 – 63 mm

Cena : 445 Kč/tuna
Cena s DPH: 538 Kč/tuna

Frakce: 0 – 63 mm

Cena : 445 Kč/tuna
Cena s DPH: 538 Kč/tuna

Frakce: 0-32 mm

Cena: 438 Kč/tuna
Cena s DPH: 530 Kč/tuna

Asfaltový recyklát

Asfaltový recyklát. Konečná vrstva při stavbě, opravách příjezdových cest a parkovišť.

Asfaltový recyklát

Cena : 248 Kč/tuna
Cena s DPH: 300Kč/tuna

Firma Lumír Cielecky nabízí Maloobchodní a velkoobchodníprodej strusky a sypkých stavebních materiálů za nízké ceny.

Na skladě máme dostatečné množství strusky, která je připravená k okamžitému odběru. Jsme tedy schopni zajistit i velké objednávky pro stavební firmy.

Ať už sháníte jakoukoliv strusku, u nás si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete ocelárenskou a vysokopecní strusku s různou zrnitostí. K dispozici je struska jemná, střední i hrubá. Jemná struska se používá na podkladové vrstvy. Střední struska se výborně hodí při stavbě cest, chodníků či různých zásypů.

Bydlíte daleko? Potřebujete strusku přivézt? O dopravu se nemusíte starat, využijte naší autodopravy, která doveze vaši strusku přesně tam, kde ji potřebujete. kladový materiál a na stavbu cest.

Máme dostatečné zásoby štěrku, který je připraven k okamžitému odběru. Jsme tak schopni vám dodat velké množství štěrku prakticky okamžitě. K přepravě štěrku můžete využít naši dopravní službu, která dopraví štěrk na vámi vybrané místo.

K dopravě sypkého stavebního materiálu a kamene, můžete využít služeb naší autodopravy,
která Vám veškerý materiál přiveze až na místo určení.

Dovoz v lokalitách Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Bohumín, Český Těšín, Karviná a okolí.

Pokud máte dopravu svou vlastní, můžete navštívit
náš prodejní sklad v Šenově u Ostravy.